شناسه : 158525501

برخورد قاطعانه با تخلفات انتخاباتی در دستورکار است


فرماندار ابرکوه در جلسه ستاد انتخابات گفت: باهرگونه حرکت و یا تخلفی که بخواهد در امر انتخابات خللی وارد کند قطعا برخورد می شود و همه دستگاههای اداری موظف هستند با ستاد انتخابات براساس قانون همکاری لازم را داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ دیروز عصر جلسه ستاد انتخابات شهرستان ابرکوه به ریاست محمد کاظمی نسب فرماندار و اعضا کمیته ستاد انتخابات در فرمانداری برگزار شد.

فرماندار ابرکوه با شاره به نماینده های فرماندار در شعب أخذ رأی گفت: با توجه به برقراری عدالت در روند برگزاری انتخابات، افراد باید کاملا بر کار خود مسلط باشند تا در شعب با مشکل مواجه نشوند و همچنین افرادی که ارتباط با نامزد‌های انتخاباتی، احزاب و جریان‌های سیاسی داشته باشند به عنوان نماینده فرماندار در شعب اخذ رای انتخاب نمیشوند.

کاظمی نسب استفاده از ظرفیت قانونی انتخابات مجلس شورای اسلامی را یاد آور شد و افزود: با بهره گیری از این موقعیت کمبود های موجود بویژه در بخش نیروی انسانی و وسایل نقلیه با در نظر گرفتن توانمندی افراد و عدم وابستگی به کاندید های احتمالی تأمین گردد.

وی خاطر نشان کرد: باهرگونه حرکت و یا تخلفی که بخواهد در امر انتخابات خللی وارد کند قطعا برخورد می شود و همه دستگاههای اداری موظف هستند با ستاد انتخابات براساس قانون همکاری لازم را داشته باشند.

وی در پایان تأکید کرد: همه افراد و دست اندرکاران انتخابات باید اصل بی طرفی را رعایت کنند و قانون را سرلوحه کارها و اقدامات خود قرار دهند تا انتخاباتی پرشور، با نشاط  و با حضور چشمگیر مردم داشته باشیم