شناسه : 148236180

بخشدار بهمن از محل ساخت ساختمان پزشکان و احداث درمانگاه شبانه روزی مهردشت بازدید کرد


بخشدار بهمن از محل احداث ساختمان پزشکان مرکز سلامت مهردشت و ساختمان در حال احداث درمانگاه شبانه روزی بخش بهمن بازدید کرد .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ، محمدعلی اکرمی بخشدار بهمن به همراه دکتر اکرمی رئیس شبکه بهداشت و درمان ابرکوه و اعضای شورای اسلامی شهر مهردشت از محل احداث ساختمان پزشکان و ساختمان در حال احداث درمانگاه شبانه روزی مهردشت بخش بهمن بازدید کردند.

در این بازدید بخشدار بهمن نظر خود در خصوص محل و نحوه احداث ساختمان پزشکان مرکز سلامت شهر مهردشت را اعلام نمود . گفتنی است عملیات احداث این ساختمان بعد از تهیه نقشه توسط مرکز بهداشت و درمان شهرستان با کمک مردم و خیّرین در دو طبقه و 4 واحد شروع خواهد شد .     

 شایان ذکر است در پایان بازدیدی هم از ساختمان درمانگاه شبانه روزی مهردشت به عمل آمد و میزان پیشرفت و وضعیت و نحوه ساخت این درمانگاه مورد بررسی قرار گرفت .                                                                    

این درمانگاه با زیربنای 800 مترمربع در مرحله اجرای تاسیسات است که از سال 1395 با هزینه 3 میلیارد ریالی خیّری و 2 میلیارد ریالی دانشگاه علوم پزشکی شروع شد و در حال حاضر به صورت امانی در حال ادامه کار می باشد و دارای بخشهای پزشک عمومی ، داروخانه، آزمایشگاه ، دندانپزشکی و تزریقات خواهد بود.

شهرمهردشت با هشت هزار نفر جمعیت دارای یک پایگاه سلامت جامعه و پنج خانه بهداشتی است .

شهر مهردشت در 155 کیلومتری جنوب غربی شهر یزد واقع است.