شناسه : 615830
برزگرزاده:

با فرهنگ غنی اسلامی باید به جنگ فرهنگ های مهاجم رفت


فرماندار ابرکوه گفت: راه مقابله با فرهنگ های مهاجم، جنگ فرهنگی است و باید با فرهنگ غنی اسلامی ایرانی به جنگ تهاجم فرهنگی غرب برویم.
برزگرزاده:

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري، اسماعیل برزگرزاده، پیش از ظهر امروز در جلسه تشکیل شورای صیانت از آثار فرهنگی و هنری اظهار داشت: در جنگ فرهنگی باید با فرهنگ به مقابله با فرهنگ رفت و جنگ فیزیکی در این عرصه کاربردی ندارد.

وی افزود: باید با ترویج فرهنگ خودی و پیراستن آن از افزودنی ها بدون تغییر در هویت، حقیقت را به جوانان تشنه فرهنگ ناب ارائه کرد.

برزگرزاده ادامه داد: کار فرهنگی کاری سخت است و نتیجه آن در درازمدت مشخص می شود و باید این درس را از پیامبر اکرم (ص) فرا بگیریم که با سختی و مشقت آغازگر راهی بود که امروزه در جهان شاهد ثمردهی آن هستیم.

وی گفت: امام راحل نیز از سال 42 مبارزه خود را آغاز کرد، حدود سال 49 بذر نظام جمهوری اسلامی را در اذهان پاشید و سال 57 از تلاش های خود بهره گرفت و حکومتی که امروز به واسطه حضور اصل ولایت فقیه شکل گرفته در دنیا مطرح شده است.

برزگرزاده ادامه داد: در زمینه همکاری با این شورا و حمایت از حقوق اقشار فرهنگی جامعه تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت و خواستار انجام کار فرهنگی در این زمینه، بازرسی های مداوم و احیانأ برخورد با کسانی که با علم و آگاهی

بر تضییع حقوق دیگران اصرار دارند، هستیم.