به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه: جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ابرکوه به ریاست محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه و با حضور جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار ابرکوه با توجه به اینکه تعدادی از صنوف و کارگاه های تولیدی و خدماتی در ایام کرونا به دلیل افزایش قیمت کالاها و مواد اولیه و کاهش فروش آسیب جدی دیدند، گفت: دولت برای حمایت از مشاغل آسیب دیده در زمان شیوع بیماری کرونا تسهیلاتی را در نظر گرفته است و این یک فرصت برای حمایت و تقویت اشتغال در شهرستان است که باید به صورت جدی رسیدگی شود.

کاظمی نسب با اشاره به گلایه مندی برخی مردم از نحوه پرداخت تسهیلات مربوط به کرونا، اظهار داشت: بانک ها نقش بسیار مهم و اثرگذاری در ارائه تسهیلات مورد نیاز به مردم را دارند و همچنین بانک هایی که مصوبه و دستور العمل را رعایت نمی کنند باید با آنها برخورد شود.

وی به تحریمات ظالمانه دشمنان و بحران کرونا که مشکلات زیادی را بر جامعه و مردم وارد کرده است اشاره کرد و افزود: بر خلاف این همه مسائل و مشکلات در جامعه باید از تمامی ظرفیت ها برای جذب سرمایه گذاراستفاده کنیم تا از بیکاری جوانان جلوگیری شود.

فرماندار با توجه به آمار بیمه شدگان تامین اجتماعی اذعان کرد: وضعیت اشتغال شهرستان ابرکوه از سال گذشته تا کنون بسیار خوب بوده است و مدیران دستگاه های اجرایی باید برای ایجاد اشتغال در شهرستان بیشتر تلاش کنند.


IMG_2009.jpg IMG_2013.jpg IMG_2015-1.jpg IMG_2002.jpg
بله