شناسه : 153498551

با تشکیل اتاق فکر و وجود خیرین مشکلات اشتغال جوانان مرتفع می شود


معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرماندار در مراسم تجلیل از خیرین روستای اسفندآباد گفت : با وجود چنین افراد خیر و جوانان باهوش و با استعداد و ظرفیت های زیاد ٬ قطعا می‌تواند بسیاری از مشکلات اشتغال جوانان و زمینه پیشرفت روستا را با تشکیل اتاق فکر مرتفع نمود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه شب گذشته و با حضور علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار ٬ محمد علی اکرمی بخشدار بهمن و عباس مهری بخشدار مرکزی و جمعی از خیرین و اهالی روستای اسفندآباد و همزمان با فرارسیدن سال نو ٬ مراسم تجلیل از خیرین روستای اسفندآباد در محل مدرسه فاطمه الزهرا اسفندآباد بخش بهمن برگزار شد .
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار در این مراسم گفت : از زحمات خیرین روستا و آن هم در مناطق محروم و روستاها نمی‌توان با یک جلسه و بیان ساده تشریح و جبران کرد .
علی اکبر اسحاقی افزود با وجود چنین افراد خیر و جوانان باهوش و با استعداد و ظرفیت هایی چون دکتر جمال شمس و دکتر مجید جلالی اسفندآبادی رئیس دانشگاه اقتصاد کرمان قطعا می‌تواند بسیاری از مشکلات اشتغال جوانان و زمینه پیشرفت روستا را با تشکیل اتاق فکر مرتفع نمود .
رئیس شورای اسلامی روستای اسفندآباد نیز در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم به حاضرین از خیرین روستا به عنوان سرمایه های با ارزش این منطقه یاد نمود .
در پایان مراسم هنرمندان انجمن شعر و موسیقی نوای دل و طوفان شمس نیز به هنر نمایی و اجرای موسیقی پرداختند .