شناسه : 611214
دبیر ستاد حوادث غیر مترقبه ابرکوه:

با بسیج تمام امکانات به استقبال میهمانان نوروزی آمده ایم


به گزارش روابط عمومي فرمانداري ،دبیر ستاد حوادث غیر مترقبه شهرستان ابرکوه اظهار داشت:کلیه تمهیدات برای آسایش مسافران محترم نوروزی فراهم شده است. جواد شمس افزود:در این ایام کشیک ادارات مربوطه از جمله فرمانداری وشهرداری آماده پاسخگوئی به هموطنان و مسافرین عزیز است. وی اظهار امیدواری کرد: امیدواریم که مسافران نوروزی علاوه بر بازدید از اماکن دیدنی شهرستان که معرفی آن ها در تمامی ایستگاه های مرتبط به وسیله بروشور صورت می گیرد، پتانسیل های سرمایه گذاری در این شهرستان را نیز مد نظر قرار دهند. شمس افزود: از عزیزان هموطن نیز می خواهیم که نظرات و پیشنهادات سازنده خود را برای خدمتگزاری بیشتر و مطلوب تر به این ایستگاه ها ارائه دهند. وی همچنین از مسافران نوروزی نیز درخواست کرد که با رعایت تمام جوانب احتیاطی در طی دوران مسافرت ایامی شاد را برای خود، خانواده و دیگر مسافران فراهم کنند
دبیر ستاد حوادث غیر مترقبه ابرکوه:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ،دبیر ستاد حوادث غیر مترقبه شهرستان ابرکوه اظهار داشت:کلیه تمهیدات برای آسایش مسافران محترم نوروزی فراهم شده است.

جواد شمس افزود:در این ایام کشیک ادارات مربوطه از جمله فرمانداری وشهرداری آماده پاسخگوئی به هموطنان و مسافرین عزیز است.

وی اظهار امیدواری کرد: امیدواریم که مسافران نوروزی علاوه بر بازدید از اماکن دیدنی شهرستان که معرفی آن ها در تمامی ایستگاه های مرتبط به وسیله بروشور صورت می گیرد، پتانسیل های سرمایه گذاری در این شهرستان را نیز مد نظر قرار دهند.

شمس افزود: از عزیزان هموطن نیز می خواهیم که نظرات و پیشنهادات سازنده خود را برای خدمتگزاری بیشتر و مطلوب تر به این ایستگاه ها ارائه دهند.

وی همچنین از مسافران نوروزی نیز درخواست کرد که با رعایت تمام جوانب احتیاطی در طی دوران مسافرت ایامی شاد را برای خود، خانواده و دیگر مسافران فراهم کنند