شناسه : 146031407

باید در کلیه زمینه ها پرتلاش ظاهر شویم خصوصا در زمینه امور جوانان


مدیر کل امور ورزش و جوانان استان در جلسه شورای ادارات ورزش و جوانان استان گفت : باید در کلیه زمینه ها پرتلاش ظاهر شویم خصوصا در زمینه امور جوانان و نباید اجازه دهیم امور جوانان در سایه ورزش قرار گیرد .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ، نشست روسای ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، محمد محامدی فرماندار تفت ، معاونین این اداره کل و به میزبانی اداره ورزش و جوانان شهرستان تفت برگزار شد.

مدیر کل امور ورزش و جوانان استان گفت : باید در کلیه زمینه ها پرتلاش ظاهر شویم خصوصا در زمینه امور جوانان و نباید اجازه دهیم امور جوانان در سایه ورزش قرار گیرد .

در این جلسه در ارزیابی ادارات در زمینه های مختلف ، اداره ورزش و جوانان شهرستان ابرکوه با برگزاری کارگاههای آموزشی متعدد در بخش بهمن توسط موسسه امید فردای ابرکوه با مدیریت سرکارخانم فرخ به عنوان اداره برتر در زمینه جوانان و محمدجعفر حسن پور مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش بهمن به عنوان کارشناس برتر استان در این زمینه انتخاب شد و تقدیر نامه خود را از دست مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد دریافت نمود .