شناسه : 158270758

باید با رعایت قانون مداری حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود


فرماندار ابرکوه با اشاره به اینکه اعضای ستاد انتخابات بخش بهمن باید دقت، جدیت و نظم را سرلوحه کار خود قرار دهند افزود: مجریان انتخابات باید با رعایت قانون مداری تلاش کنند تا هرچه بیشتر زمینه حضور مردم در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را فراهم نمایند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ جلسه ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به ریاست محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه وبا حضور محمد علی اکرمی بخشدار بهمن و اعضای ستاد انتخابات بخشداری بهمن برگزار شد.

فرماندار ابرکوه گفت: مقدمات برگزاری باشکوه انتخابات باید بیش از پیش فراهم شود و مسئولین کمیته ها برابر قانون از تمامی ظرفیت ها استفاده کنند.

کاظمی نسب با اشاره به اینکه اعضای ستاد انتخابات بخش بهمن باید دقت، جدیت و نظم را سرلوحه کار خود قرار دهند افزود: مجریان انتخابات باید با رعایت قانون مداری تلاش کنند تا هرچه بیشتر زمینه  حضور مردم در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را فراهم نمایند.

وی خاطر نشان کرد: اعضای ستاد باید با هماهنگی و در چارچوب وظایف تعیین شده عمل کنند تا با تمام توان و در کمال بی طرفی انتخاباتی شکوهمند را برگزار کنیم.

بخشدار بهمن گفت: در بخش 17 شعب وجود دارد که اقدامات لازم جهت تامین امنیت انتخابات و تعیین شعب اخذ رای صورت گرفته است و تلاش خواهیم کرد تا زمینه لازم جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه و حداکثری در بخش بهمن فراهم شود.

اکرمی در پایان مشکلات و کاستی های  موجود دربخش را مطرح کرد و خواستار رفع این نواقص شد تا شاهد برگزاری انتخاباتی قانونمند، سالم و باشکوه دربخش بهمن باشیم.