شناسه : 159949825

بازدید نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد از وضعیت آسیب‌دیدگان سیلاب ابرکوه


نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد با حضور در شهرستان ابرکوه از تقاط سیل زده از بارندگی و سیل در روستاه های بخش مرکزی و بهمن بازدید و چگونگی اجرای پروژه نوسازی و تعمیر مسکونی در نقاط سیل زده را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ "بهشتی" نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد با حضور در شهرستان ابرکوه از تقاط سیل زده از بارندگی و سیل در روستاه های بخش مرکزی و بهمن بازدید کرد و در پایان جلسه ای  در خصوص چگونگی نظارت و اجرای پروژه نوسازی و تعمیر مسکونی در نقاط سیل زده با حضور عباس مهری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشداران بهمن و مرکزی، خیرین و مواکب و جمعی از مسئولین شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

موراد مطرح شده این جلسه به شرح زیر می باشد:

  1. مقرر شد کمیته نظارتی و اجرای ساخت و سازها با هدف  تضمین حسن اجرا عملیات نوسازی و تعمیری واحد های آسیب دیده هر چه سریع تر تشکیل گردد.
  2. فهرست مقدار و نوع مصالح ساختمانی مورد نیاز ( به تفکیک پروژه های تخریبی و تعمیری) در اسرع وقت مشخص و به ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ارسال شود.
  3. مقرر شد محل مناسب (انبار) دپوی سیمان و گچ در روستای فیروز آباد توسط دهیار و شورای روستا تدارک گردد.( با پیگیری بخشداری مرکزی)
  4. با پیگیری معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، پیمانکار و سایر مجریان پروژه شناسایی و معرفی خواهد شد.
  5. حتی الامکان موضوع کمک به بازسازی واحد های دامداری آسیب دیده نیز با توجه به عدم وسع اهالی و ارتزاق آنها از این محل مورد عنایت خیرین محترم قرار گیرید.