شناسه : 152853473

بازدید فرماندار از نمایندگی سازمان نظام مهندسی


در این دیدار صمیمانه فرماندار ابرکوه پنجم اسفندماه و روز ملی مهندس را تبریک گفت و از اقدامات و زحمات این سازمان قدردانی نمود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ، صبح امروز به مناسبت روز مهندس، محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه به همراه عباس مهری بخشدار مرکزی از نمایندگی سازمان نظام مهندسی ابرکوه بازدید کرد و از نزدیک مسائل و مشکلات مرتبط با این سازمان را بررسی کرد .

در این دیدار صمیمانه فرماندار ابرکوه  پنجم اسفندماه و روز ملی مهندس را تبریک گفت و از اقدامات و زحمات این سازمان قدردانی نمود . کاظمی نسب خواستار برطرف شدن دغدغه های نظام مهندسی ابرکوه شد و افزود : تشکیل شورای مسکن و نشستی در این خصوص با مهندسین نظام مهندسی جهت پیگیری اجرای مصوبات جلسات قبلی ، بررسی مشکلات و ارائه راهکار ، لازم و ضروری است .

 وی خاطرنشان کرد : به دلیل فاقد سند مالکیت بودن اراضی ابرکوه و وارد شدن بحث حاکمیتی ، باید استفاده بیشتری از ظرفیتهای مهندسی در ابرکوه شود .

مهندس فلاحزاده مسئول سازمان نظام مهندسی ابرکوه نیز در این جلسه خواستار تعامل مسئولین به خصوص فرماندار و شهرداری جهت رفع مشکلات ساخت و ساز و صدور پروانه ساخت توسط شهرداریها شد .