شناسه : 608344

بازدید فرماندار از روستاهای بخش بهمن ابرکوه


به گزارش روابط عمومی فرمانداری "اسماعیل برزگرزاده "فرماندار ابرکوه به اتفاق بخشدار بهمن و تعدادی از مسئولین ارادات شهرستان طی 4 روز از روستاهای بخش بهمن بازدید و در دیدار با اعضای شورای و دهیار روستا، با مشکلات روستاها آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری "اسماعیل برزگرزاده "فرماندار ابرکوه به اتفاق "حجت محمدی"بخشدار بهمن و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان طی 3 روز از روستاهای  بخش بهمن بازدید و  در دیدار با دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا، با مشکلات آنها آشنا شدند.

از  عمده ترین مشکلاتی که دهیاران و اعضای شورای روستاها در این دیدارها  عنوان کردند مواردی نظیر کمبود آب کشاورزی،کافی نبودن میزان توزیع کود شیمایی در روستاها؛سرعت بخشیدن به نصب علمک گاز در فصل سرما ،ساخت و یا تکمیل خانه عالم،اجرای طرح هادی روستاها،روشنایی بعضی از معابر و ایجاد مجتمع دام  و.... بود.

فرماندار ابرکوه نیز ضمن تشکر از دهیاران و اعضای شورای روستا به خاطر تلاش و پیگیری امور  و مشکلات مردم روستا، دستورات لازم جهت حل موارد مطرح شده را صادر نمود و  پیگیری و اعلام نتیجه کار به فرمانداری را از سوی مسئولین مربوطه خواستار شد.

لازم بذکر است بخش بهمن  شهرستان ابرکوه دارای 11 روستا با جمعیت 20 خانوار به بالا (دارای شورای اسلامی) و 2 روستا فاقد شورا و یک نقطه شهری (شهر مهردشت) می باشد.

در حاشیه این مراسم "برزگرزاده" از خانواده شهدا در روستاها بازدید نمود و با قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت.