شناسه : 158456795

بازدید فرماندار ابرکوه از مجتمع گلخانه ای و واحدهای گاو شیری


فرماندار ابرکوه جهت توسعه بخش کشاورزی و دامپروری شهرستان از عملیات اجرایی ساخت واحد های گلخانه ای و طرح توسعه واحد های گاو شیری بازدید و با کارآفرینان این واحد های تولیدی دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، عصر امروز محمد کاظمی نسب فرماندارابرکوه به همراه بخشدار مرکزی و مدیرجهاد کشاورزی جهت توسعه بخش کشاورزی و دامپروری شهرستان از عملیات اجرایی ساخت واحد های گلخانه ای و طرح توسعه واحد های گاو شیری بازدید و با کارآفرینان این واحد های تولیدی دیدار و گفت و گو کردند.

فرماندار ابرکوه با بیان اینکه توسعه کشت گلخانه ای سبب افزایش بهره وری کشاورزی و مدیریت راهبردی آب می‌شود گفت: با توجه به محدودیت منابع آبی منطقه برای مقابله با این محدودیت باید کاشت سبزیجات و صیفی جات را ازفضای باز به محیط های گلخانه ای ببریم به طوری که می توان در فضایی کم به افزایش چندین برابر تولیدات کشاورزی دست یافت.

کاظمی نسب وجود دامدارن پر تلاش و موفق را از مهمترین سرمایه های دامی این شهرستان محسوب کرد و حمایت و تقویت تولید کنندگان فرآوردهای دامی را ضروری دانست.

وی در خصوص مشکل مشترک این واحد های تولیدی اظهار داشت: امید داریم تا با عملیات انتقال گاز به این مجتمع ها در آینده نزدیک  شاهد رونق این واحد های تولیدی باشیم.