شناسه : 156077648

ایجاد فضای شاد در جامعه و شاد کردن مردم ضرورت دارد


معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرماندار در جلسه هماهنگی امور فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شهرستان گفت: ایجاد فضای شاد و شاد کردن مردم و نشاط بخشی به جامعه خصوصا در حوزه جوانان لازم است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، با حضور علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرماندار،محمدعلی اکرمی بخشدار بهمن ،عباس مهری بخشدار مرکزی و دیگر مسؤولین ، جلسه هماهنگی امور فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد .
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار صبح امروز با اشاره به نیاز و ضرورت ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه گفت: ایجاد فضای شاد و شاد کردن مردم و نشاط  بخشی به جامعه خصوصا در حوزه جوانان لازم است.
علی اکبر اسحاقی افزود : امروزه بیش از هر زمان دیگری جامعه نیازمند شادی و شادمانی است و در صورت عدم توجه جدی به این مسئله، آسیب های خود را در پی خواهد داشت .
وی تصریح کرد:با توجه به درپیش بودن دهه کرامت می توان با بهره گیری از این فرصت و ارائه برنامه های شاد، تئاتر خیابانی و اجرای موسیقی در محل های عمومی  و بوستان ها ارتقای نشاط اجتماعی و رضایتمندی عمومی را فراهم کرد.
اسحاقی ضمن تشریح کلیات برنامه های هفته فرهنگ و نشاط در شهرستان ، از مسؤولان خواست تا با هم اندیشی و همفکری و برنامه‌ریزی ، برنامه‌های فرهنگی و شاد را در دستور کار خویش قرار دهند .
گفتنی است :برنامه های هفته نشاط در ابرکوه شامل تئاتر خیابانی ،موسیقی، برنامه های طنز ، گردشگری و ستاره شناسی و غیره  اعلام و برای اجرای برنامه ها توسط انجمن نمایش و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید شد .
در حوزه نجوم آمار  تعداد ۸۰ نفر از دانش آموزان پسر و دختر از اداره بهزیستی ، هلال احمر ، انجمن کتابخانه‌ها و آموزش و پرورش به فرمانداری اعلام شود.
 اجرای تئاتر خیابانی و نمایش در اماکن عمومی شهر ابرکوه به مدت سه شب از روز سیزدهم تیر اجرا خواهد شد و اطلاع رسانی لازم در این خصوص انجام خواهد شد . همچنین اجرای تئاتر خیابانی در روستاها با هماهنگی و همکاری ها بخشداریها در تاریخ‌های شانزدهم و هفدهم با اطلاع‌رسانی لازم اجرا شود .