شناسه : 613661
فرماندار ابركوه :

آیت الله صدوقی، مرزبان اندیشه اسلامی و انقلابی بود


به گزارش روابط عمومي فرمانداري "اسماعیل برزگر زاده" روز دوشنبه بمناسبت فرارسیدن سالروز شهادت سومین شهید محراب اظهار داشت : صداقت و ایمان آن شهید بزرگوار، اوج ایمان و استقامت اسلامی را در دل زنده كرد. وی با گرامیداشت یاد و خاطره آن شهید گرانقدر افزود: شهید آیت الله صدوقی از یاران صدیق امام خمینی (ره) در اوج پیروزی انقلاب بود كه انصافا نقش بسیار بزرگی در قبل و بعد از پیررزی انقلاب اسلامی ايفا كرد.  فرماندار ابركوه با بیان اینكه اين شهيد  در دوران دفاع مقدس و در كمك رسانی به مستمدان و زلزله زدگان حضوری فعال داشت افزود:  وي ،گوی سبقت را برای انجام وظایف دینی و انقلابی و كمك رسانی از همه ربوده بود. برزگرزاده تصریح كرد : ویژگی اصلی و انكار ناپذیر ایشان دلباخته و مطیع محو ولایت پذیری بودن او بود كه همین امر كینه دیرینه منافقین را برانگیخت و سرانجام منجر به شهادت ایشان در محراب عبادت شد .
فرماندار ابركوه :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري "اسماعیل برزگر زاده" روز دوشنبه بمناسبت فرارسیدن سالروز شهادت سومین شهید محراب اظهار داشت : صداقت و ایمان آن شهید بزرگوار، اوج ایمان و استقامت اسلامی را در دل زنده كرد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره آن شهید گرانقدر افزود: شهید آیت الله صدوقی از یاران صدیق امام خمینی (ره) در اوج پیروزی انقلاب بود كه انصافا نقش بسیار بزرگی در قبل و بعد از پیررزی انقلاب اسلامی ايفا كرد. 

فرماندار ابركوه با بیان اینكه اين شهيد در دوران دفاع مقدس و در كمك رسانی به مستمدان و زلزله زدگان حضوری فعال داشت افزود: وي ،گوی سبقت را برای انجام وظایف دینی و انقلابی و كمك رسانی از همه ربوده بود.

برزگرزاده تصریح كرد: ویژگی اصلی و انكار ناپذیر ایشان دلباخته و مطیع محو ولایت پذیری بودن او بود كه همین امر كینه دیرینه منافقین را برانگیخت و سرانجام منجر به شهادت ایشان در محراب عبادت شد .