شناسه : 613300
برزگرزاده:

اين حقيقت است که جدال تاريخي حق و باطل، سرانجام با ظهور موعود، رقم می خورد


"اسماعيل برزگرزاده" فرماندار ابركوه درآستانه جشن نیمه شعبان سالروز ولادت حضرت مهدی (عج) طی پیامی عید را به منتظران وپیروان ولایت وامامت تبریک گفت
برزگرزاده:

 

وَنُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الأرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ"قصص/5"

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداری ابركوه، برزگرزاده در اين پيام آورده است: ظهور منجي عدالت گستر و رهایی بخش ملتها از یوغ ظلم و جور و فساد،بشارت تاريخي همه اديان توحیدی ، به انسان طالب حقیقت و عدالت است. بشارتیکه امید را در دل مظلومان و مستضعفان  جهان زنده می کند تا فردائی روشن وعاری از ناراستی پیش روی جامعه بشری باشد. اين مژده ، مبتني بر اين حقيقت است که جدال تاريخي حق و باطل، سرانجام با ظهور موعود، رقم می خورد. موعودیکه در منابع گران سنگ ادیان توحیدی ، به  عدالت گستری ، مهرورزی و یاری مظلومان، وصف و تصریح شده که  از سلاله پاک نبی مکرم اسلام حضرت محمد بن عبدالله (ص) است که  مدینه فاضله بشری را  با بهره گیری از آموزه های اصیل و متعالی اسلام ناب محمدی (ص) بنا خواهد کرد.

شکی نیست که امروزه بيش از هر زمان ديگر،  بشری که حقوق و کرامت وی پایمال شده و می‌شود، نیازمند ظهور منجی عالم بشریت و شکل گیری حکومتی فراگیر است تابار دیگر رهبری جهان به دست بندگان صالح خداوند سپرده شود. امید است که مابه عنوان منتظران حضرت بقیه الله(ارواحنا لتراب مقدمه الفدا) باخودسازی وبصیرت  و ژرف اندیشی در آیات نورانی قرآن کریم و فرهنگ علوی و ولایی ،آماده ظهور حجت خدا باشیم و زمینه را برای ظهور فرزند دختر رسول خدا فراهم آوریم.

اینجانب با تبریک پانزدهم شعبان المعظم؛سالروز میلاد حضرت ولیعصر (ارواحنا فداه) به پیشگاه  رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي (مدظله العالي) وهمچنین به مردم شریف و ولایتمدار ، موفقيت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.