شناسه : 613714

اولین انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی‌های ادارات ابركوه برگزارشد


اولین انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی‌های ادارات ابركوه با حضور مشاور استاندار و دبير شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان و همچنين روابط عمومي هاي ادارات شهرستان ابركوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري،اسماعيل برزگرزاده فرماندار ابركوه در این نشست با اشاره به اينكه روابط عمومی در هر سازمان وظیفه ازبین بردن حجاب غربت ، نزدیك كردن افكار و حرفه ها وایجاد رابطه دو سویه بین سازمان و مخاطبان

را برعهده دارند بر نقش و اهمیت روابط عمومی بعنوان بخشی از پیكره وجودی و جز لاینفك هر سازمان در تمامي دستگاهها اشاره كرد.

وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، فعالیت روابط عمومی وارد عرصه جدیدی شد و همزمان با رشد حاكمیت اسلامی، این حرفه به سمت روابط عمومی متعهد گام برداشت تا روحیه انقلابی و هیجان حاصل از انقلاب را حفظ كرده و از

ارزشهای دینی پاسداری كند.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های ادرات ابركوه ادامه داد: مهمترین وظیفه روابط عمومی فرهنگ سازی است كه دربین سایر وظایف این نهاد برجسته تر می باشد.

برزگر زاده تاكید كرد: هر عمل و رفتاری كه از كاركنان روابط عمومی صادر می شود بر فرهنگ و ارزشهای سازمانی تاثیر می گذارد و به همین منظور روابط عمومی باید نمونه ای از ارزشها باشد زیرا عمل و رفتارآنها ارزشها را اثبات می كند.

فرماندار ابركوه همچنین بمناسبت روز خبرنگار از تلاش و فعالیتهای خبرنگاران این شهرستان در عرصه اطلاع رسانی تقدیركرد.

در ادامه این همایش ، مشاور استاندار یزد با تبریك روز خبرنگار به اصحاب رسانه، خبرنگاران و اهل قلم و همچنین تسلیت فرار سالروز شهادت حضرت علی(ع)گفت: انقلاب اسلامی هدیه ارزشمند خداوند به ملت ایران است كه به بركت نفس

امام خمینی (ره) به ثمر نشست و دست جهانخوران و زیاده خواهان را قطع كرد.

سید عبدالمجید قائم محمدی اظهار داشت : انقلاب شكوهمند اسلامی ایران پس از پیروزی همواره دشمنان زیادی داشته و در تلاش است كه نظام اسلامی را ساقط كند اما توطئه های آنها با هوشیاری ملت خنثی شده است.

وی ادامه داد: شوراهای هماهنگی روابط عمومی در اكثر شهرهای استان تشكیل و فعال شدند و تاكنون 4 جلسه آموزشی برگزار شده است .

قائم محمدی با بیان اینكه فرهنگ سازی، رسالت اصلی روابط عمومی ها است تصریح كرد: نگاه مدیران دستگاهها به روابط عمومی می تواند نقش بسزائی درارتباط بیشتر مردم ومسئولان باشد .

در این همایش انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های ادارات شهرستان ابركوه انجام شد و از بین كاندیدای داوطلب چهار نفر به عنوان عضو اصلی و دو نفر عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

دراین همایش همچنین به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران فعال این عرصه در شهرستان ابركوه تجلیل شد.