شناسه : 146194976

امور عمرانی بخش بهمن در حال رونق بسیار خوبی است


فرماندار ابرکوه در نشست هم اندیشی امام جمعه بخش بهمن و فرماندار به منظور تعامل و همدلی هرچه بیشترمسئولین گفت : امور عمرانی بخش بهمن در حال رونق بسیار خوبی است .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ، در تاریخ  97/9/18 نشست هم اندیشی حجت الاسلام والمسلمین علیزاده امام جمعه بخش بهمن و محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه ، غلامرضا حیدری معاون فرماندار و محمدعلی اکرمی بخشدار بهمن به منظور تعامل و همدلی هرچه بیشتر مسئولین و ارائه راهکارهای لازم در توسعه و پیشرفت بخش بهمن در دفتر امام جمعه بخش بهمن برگزار شد .

دکتر محمد کاظمی نسب برگزاری این نشست را در جهت خدمت بیشتر و بهتر به مردم و رسیدن به اهداف عالی نظام و دولت عنوان کرد .

فرماندار ابرکوه با بیان نحوه توزیع اعتبارات شهرستانی گفت : با توجه به جمعیت بخش بهمن ، یک سوم از اعتبارات شهرستان در شورای برنامه ریزی شهرستان به این بخش اختصاص یافته است .

دکتر کاظمی نسب افزود : اعتبار خوبی که به جاده های مواصلاتی بخش بهمن از جمله دوبانده شدن مسیر ابرکوه به مهردشت ، جاده صفاشهر – بخش بهمن و احداث کمربندی این بخش اختصاص خواهد یافت ، در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی شاهد رونق بسیار خوبی در بخش بهمن خواهیم بود .

امام جمعه بخش بهمن ضمن قدردانی از تشریف فرمایی فرماندار و ابراز رضایت از همکاری مسئولین بخش و شهرستان ، پیرامون مشکلات عدیده این شهر از جمله احداث کمربندی با توجه به تردد کامیون ها و تریلر ها و ترافیک جاده ای علی الخصوص  وضعیت میدانهای ورودی و خروجی شهر مهردشت و کمبود مدرسه و احداث و نوسازی مدارس مواردی را مطرح نموده ودر این زمینه خواستار توجه بیشتر مسئولین شهرستان به این شهر شد .

درپایان این نشست فرماندار از آمادگی و تعامل فرمانداری وکلیه مدیران شهرستان با ائمه جمعه خبر داد وگفت : شهرستان آماده هرگونه همکاری با ائمه جمعه در خصوص حل مشکلات اقتصادی ، فرهنگی واجتماعی را دارد و از هیچ تلاش وکوششی دریغ نمی کند.

بخش بهمن با 13 روستا و جمعیتی بالغ بر 14000 نفر در جنوب شهرستان ابرکوه واقع شده است .