شناسه : 812767
امام جمعه ابرکوه:قطعنامه شوراي امنيت،کاغذ پاره اي بي ارزش است

امام جمعه ابرکوه:قطعنامه شوراي امنيت،کاغذ پاره اي بي ارزش است


امام جمعه ابرکوه گفت:قطعنامه چهارم تحريم شوراي امنيت عليه ايران ،کاغذ پاره اي بي ارزش در امتداد خصومتهاي سران استکبار است .حجت الاسلام حسيني با اشاره به ديدار اخير رئيس و
امام جمعه ابرکوه:قطعنامه شوراي امنيت،کاغذ پاره اي بي ارزش است

نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با رهبر معظم انقلاب لزوم پايبندي قواي مقننه و مجريه به رهنمودهاي مقام معظم رهبري را يادآور شد و آنرا موجب همدلي و وفاق مسئولين دانست .

امام جمعه ابرکوه همچنين سالروزحضور چهل ميليوني مردم در انتخاب رئيس جمهور دهم را ستود و از مسئولين قضائي خواست ، عواملي فتنه را بيش از اين ميدان دار نکنند.

حسيني قطعنامه چهارم تحريم شوراي امنيت را کاغذ پاره اي در امتداد خصومتهاي سران استکبار و اقدامي بي ارزش خواند و گفت : آموزه امام (ره) آويزه گوشمان است که به دشمنان فرمود : اگر ما را محاصره اقتصادي کنيد ، فرزند رمضانيم و اگر محاصره نظامي کنيد ، فرزند عاشورائيم.

وي به اهميت حجاب و عفاف در جامعه اشاره کرد و وسوسه گران شائبه آفرين حجاب را مانع آزادي کساني دانست که در جهت بي بند و باري و به فساد کشاندن جامعه حرکت مي کنند و همواره مخل امنيت ديني و رواني جامعه هستند.

خطيب جمعه ابرکوه افزود : در اسلام آزادي مطلق نداريم بلکه قلمرو آزادي در محدوده رشد و تعالي و شکوفائي ارزشهاي جامعه ديني است لذا کساني که بخواهند با بدحجابي و هنجار شکني مانع رشد معنوي جامعه گردند مخل آزادي حقيقي هستند و بايد از حرکتهاي هتاکانه آنان جلوگيري کرد و همين معنا جلوه عملي امر به معروف و نهي از منکر است .

حسيني همچنين به فضائل و برکت ماه شريف رجب اشاره کرد و مناسبتهاي اين ماه حرام را گرامي داشت و در ادامه با گراميداشت هفته جهاد کشاورزي ، مشکل خشکسالي و بي آبي ابرکوه را تهديد جدي براي کشاورزي اين شهرستان که همواره قطب کشاورزي استان بوده است بيان کرد و از مسئولين خواست با انتقال آب به اين منطقه تلاش کنند.