شناسه : 160994835

آمار نهایی داوطلبان شوراهای شهر در شهرستان ابرکوه به 55 نفر رسید


فرماندار ابرکوه در خصوص ثبت نام شوراهای اسلامی شهر گفت: آمار نهایی داوطلبان شوراهای اسلامی شهرهای ابرکوه و مهر دشت به 55 نفر رسید که در خصوص آمار تفکیکی داوطلبان در شهر ابرکوه 35 نفر و در شهر مهردشت 20 نفر برای انتخابات شورای شهر ثبت نام کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری و کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان ابرکوه، محمد حسین امامی فرماندار ابرکوه در خصوص ثبت نام شوراهای اسلامی شهر گفت: آمار نهایی داوطلبان شوراهای اسلامی شهرهای ابرکوه و مهر دشت به 55 نفر رسید که در خصوص آمار تفکیکی داوطلبان در شهر ابرکوه 35 نفر و در شهر مهردشت 20 نفر برای انتخابات شورای شهر ثبت نام کردند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان افزود: از کل داوطلبان ثبت نام کرده، 41 نفر به صورت حضوری در فرمانداری، 7 نفر از طریق پیشخوان دولت، 3 نفر از طریق رایانه و 4 نفر از طریق اپلیکیشن موبایلی اقدام به نام نویسی کرده اند.

فرماندارابرکوه بیان کرد: از این تعداد، 91 درصد را مردان و 7 درصد را بانوان تشکیل می دهند و همچنین میانگین ثبت نام کنندگان بین 30 تا 50 سال است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود، همچنین ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها نیز از ۱۶ فروردین به مدت یک هفته انجام می گیرد.