شناسه : 139926329
با حضور مدیر کل دفتر روستایی و شوراها

افتتاح طرح اشتغالزایی فرآوری و ضبط پسته همزمان با روز ملی روستا در بخش بهمن


همزمان با روز ملی روستا و عشایر و به مناسبت گرامیداشت این روز ، با حضور مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری ، شرکت فرآوری و ضبط پسته در بخش بهمن افتتاح شد .

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ، همزمان با روز ملی روستا و عشایر و با حضور مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری ، امام جمعه ابرکوه ، محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه ، عسکریان معاون مدیر کل روستایی ، علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی فرماندار ، محمدعلی اکرمی بخشدار بهمن و دیگر مسئولین بخش و شهرستان ، طرح  اشتغالزایی و درآمد زا شرکت فرآوری و ضبط پسته در روستای خرم آباد بخش بهمن  افتتاح شد .

مهندس زارع مدیر کل دفتر امور روستایی و عشایر استانداری ، پس از حضور در بخش بهمن ، به روستای خرم آباد بخش بهمن عزیمت و شرکت فرآوری پسته این روستا را افتتاح نموده و همراه فرماندار و دیگر مسئولین به بازدید از این شرکت پرداختند .

شرکت خصوصی فرآوری پسته روستای خرم آباد در زمینی به مساحت دو هکتار و با سرمایه گذاری برادران کارگر به مبلغ بیست میلیارد ریال و با به روز ترین خط فرآوری ، شروع به کار نمود و تعداد 15 نفر به طور مستقیم و 30 نفر به طور غیر مستقیم در این شرکت مشغول به کار شدند .

ضمناً شرکت فوق دارای طرح توسعه بسته بندی و احداث سردخانه جهت احداث در زمینی به مساحت دو هکتار می باشد .