شناسه : 151543613

افتتاح دفتر هیئت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ابرکوه


فرماندار گفت: هدف اصلی ورزش سلامت و نشاط افراد جامعه است پس نباید ورزش را به عنوان تفریح و بازی قلمداد کرد بلکه یکی از عوامل اصلی پویایی و نشاط جامعه است. وی همچنین بر ضرورت تقویت روحیه ی قهرمانی و پهلوانی در بین ورزشکاران تأکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، مراسم افتتاح دفتر هیئت پهلوانی و زورخانه ای ابرکوه با حضور محمد کاظمی نسب فرماندار ، سید ابراهیم حسینی امام جمعه ،عباس مهری بخشدار مرکزی ،غلامرضا حیدری معاون فرماندار و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان برگزار شد.

فرماندار گفت: هدف اصلی ورزش سلامت و نشاط افراد جامعه است پس نباید ورزش را به عنوان تفریح و بازی قلمداد کرد بلکه یکی از عوامل اصلی پویایی و نشاط جامعه است. وی همچنین بر ضرورت تقویت روحیه ی قهرمانی و پهلوانی در بین ورزشکاران تأکید کرد .

دفتر هیئت پهلوانی شهرستان ابرکوه با زیر بنایی به مساحت 60 متر مربع و هزینه ای بالغ بر 400 میلیون ریال با کمک های مردمی احداث شده است.

در پایان این مراسم از طرف هیئت پهلوانی و زورخانه ای ابرکوه از فرماندار ، امام جمعه و جمعی از مدیران و مسئولین با اهداء هدایایی تقدیر و تشکر به عمل آمد.