شناسه : 143118511

آغاز هفته بسیج دانش آموزی و زنگ ایثار و شهادت در ابرکوه


با حضور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری , زنگ آغاز هفته بسیج دانش آموزی و ایثار و شهادت در دبیرستان دخترانه امام صادق(ع) ابرکوه به صدا درآمد .

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه ، با حضور علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری , روحی پناه رئیس آموزش و پرورش ، فاتحی فرمانده بسیج سپاه ، کریمی رئیس بنیاد شهید ، حجت الاسلام فتاحی مسئول تبلیغات اسلامی ، حجت الاسلام سالاری نماینده ولی فقیه سپاه و داوری از نیروی انتظامی ، صبحگاه ایثار و شهادت با صدا در آوردن زنگ آغاز هفته بسیج دانش آموزی در دبیرستان دخترانه نمودنه دولتی امام صادق (ع) ابرکوه برگزار شد .

روحی پناه رئیس آموزش و پرورش ابرکوه در این مراسم ضمن ابراز خیر مقدم ، آغاز هفته بسیج را گرامی داشت و گفت : هفته بسیج دانش آموزی نماد کلمه ایثار و از خودگذشتگی است و بسیج دانش آموزی را مقدس ترین کلماتی بیان کرد که ما در این چهل سال با آن مانوس هستیم . هشت سال دفاع مقدس از خود گذشتگیهای بهترین و عزیزترین جوانان مملکت است .

روحی پناه در ادامه به اقسام ایثار از جمله: 1-مقدم داشتن دیگران در خود2- مقدم داشتن خاص الهی در خاص و نقش خودو 3- روح سلحشوری برای کلمه حق  اشاره کرد و گفت این نوع ایثار را نمی توان در هیچ کجا پیدا نمود .

در ادامه مراسم ، زنگ ایثار و شهادت و آغاز هفته بسیج دانش آموزی به صدا در آمد .