شناسه : 609136

اعلام برنامه های ورزشی بانوان شهرستان ابرکوه در دهه فجر


بگفته رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ابرکوه در ایام دهه فجر امسال بیش از 15 برنامه فرهنگی ورزشی در بخش بانوان در این شهرستان اجرا خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از یزد فردا؛ رئیس اداره ورزش و امور جوانان شهرستان ابرکوه  با اعلام این خبر گفت : در دهه فجر امسال اجرای بیش از 15 برنامه فرهنگی و مسابقات ورزشی در قسمت بانوان پیش بینی شده است که امیدواریم به بهترین شکل ممکن این مسابقات را برگزار کنیم .

 وی افزود : برگزاری مسابقه آمادگی جسمانی ، دیدار از خانواده شهیدان ورزشکار ، همایش کوهنوردی خواهران ، مسابقه بدمینتون در رده های سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان و برگزاری مسابقه کونگ فو در رده های جوانان و بزرگسالان از جمله این مسابقات هستند که در دهه فجر برگزار خواهد شد. برگزاری مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی ، همایش دوچرخه سواری دختران زیرنه سال ، مسابقه شطرنج رده های سنی آزاد ، مسابقه شنا در مواد کرال سینه ، قورباغه و کرال پشت و مسابقات والیبال در دانشگاه های شهرستان از دیگر برنامه هایی بود که قاسمی از اجرای برگزاری آنها در دهه فجر خبر داد. رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ابرکوه در خصوص برگزاری چندین مسابقه در روستای ده عرب از بخش مرکزی این شهرستان خبر داد و گفت : مسابقات دو ، والیبال ، آمادگی جسمانی ، ژیمناستیک و بدمینتون در رده های سنی مختلف در روستای ده عرب در دهه فجر برگزار خواهد شد. ابوالفضل قاسمی گفت : در دهه فجر امسال مسابقات والیبال ، طناب کشی ، همایش پیاده روی ، کبدی ، دو سرعت در رده های سنی بزرگسالان و نوجوانان و جوانان ، مسابقات پینگ پنگ در بین بانوان بخش بهمن برگزار می شود.