شناسه : 153443861

اطلاع‌ رسانی صحیح و به موقع تاثیر و نقش مهمی در جامعه دارد


محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه با بیان اینکه خبرنگاری حرفه و شغلی است که نمی‌توان با معیارهای معمول جامعه آن را سنجید گفت: فعالان عرصه اطلاع رسانی سختی های فراوانی را به جان میخرند و به این دلیل بهترین پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ نشست صمیمی محمد کاظمی نسب فرماندار شهرستان با خبرنگاران و اصحاب رسانه در محل فرمانداری برگزار شد.

 

فرماندار ابرکوه در این نشست با بیان اینکه خبرنگاری حرفه  و شغلی است که نمی‌توان با معیارهای معمول جامعه آن را سنجید گفت: فعالان عرصه اطلاع رسانی سختی های فراوانی را به جان
میخرند و به این دلیل بهترین پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند.

کاظمی نسب با اشاره به بی‌طرف بودن رسانه‌ها و خبرنگاران در انتشار اخبار و گزارش افزود: یک خبرنگار موفق همیشه در انعکاس اخبار و گزارشات بی طرفانه عمل می کند چون ذات خبرنگاری مبتنی بر بی طرفی است.

وی در ادامه از اصحاب رسانه خواست به شکل ویژه ای  ظرفیت‌های جامعه را شناسایی و به مسئولین ارائه دهنده و همین امر می‌توانند نقش موثری در پیشرفت جامعه داشته باشد همچنین اطلاع‌ رسانی صحیح و به موقع تاثیر و نقش مهمی در جامعه دارد.

وی افزود: جایگاه رسانه ها در برقراری ارتباط بین مردم و دستگاه‌های اجرایی، پیگیری مطالبات مردم، هدایت افکار عمومی و تاثیر در تصمیم گیری ها بسیار مهم است و اگر با نقد منصفانه و به دور از تخریب باشد می تواند در جهت رشد و توسعه شهرستان نقش بسیار موثری ایفا نماید.