شناسه : 158714491

استقرار تیم غربالگری ویروس کرونا در ورودی شهرستان ابرکوه


فرماندار ابرکوه در خصوص تیم های غربالگری گفت: کار غربالگری، تست اولیه و آموزش‌هایی در خصوص شناخت ویروس کرونا به کلیه خودرو هایی که در حال تردد در محور ورودی استان یزد هستند توسط نیروهای جوان و داوطلب هلال احمر ، پلیس راه، بسیج، راهداری و حمل و نقل جاده ای و شبکه بهداشت و درمان به صورت شبانه روزی ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ تیم های غربالگری، اطلاع رسانی و انجام تست به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در ورودی شهرستان ابرکوه از سمت استان فارس در مجتمع رفاهی سبحان مستقر شدند.

فرماندار ابرکوه در خصوص تیم های غربالگری  گفت: کار غربالگری، تست اولیه و آموزش‌هایی در خصوص شناخت ویروس کرونا به کلیه خودرو هایی که در حال تردد در محور ورودی استان یزد هستند توسط نیروهای جوان و داوطلب هلال احمر ، پلیس راه، بسیج، راهداری و حمل و نقل جاده ای و شبکه بهداشت و درمان به صورت شبانه روزی ارائه می‌شود.

کاظمی نسب افزود: مشارکت مردم به خصوص در خانه ماندن آنان می تواند نقش مهمی در کاهش و پیشگیری از این بیماری داشته باشد لذا انتظار داریم شهروندان به جز مواقع اضطراری از منازل خود خارج نشوند و افرادی که در معرض ابتلا به این ویروس هستند حتما مسائل ایمنی و بهداشتی را رعایت کنند.