شناسه : 160422698

اداره آب و فاضلاب بخش بهمن راه اندازی می شود


بخشدار بخش بهمن در جلسه هماهنگی راه اندازی اداره آب و فاضلاب در بخش بهمن تاکید کرد: با تامین مکان مناسب توسط بخشداری و شهرداری، اداره آب و فاضلاب بخش بهمن تا قبل از پایان سال جاری افتتاح شود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه با حضور محمد علی اکرمی بخشدار بهمن، سید محسن پورسید رئیس آبفا شهرستان، حجت محمدی شهردار و اعضای شورای شهر مهردشت جلسه هماهنگی راه اندازی اداره آب و فاضلاب بخش بهمن در محل بخشداری تشکیل شد .
بخشدار بهمن در این جلسه گفت: بخش بهمن با وسعت و پراکندگی زیاد و فرسودگی شبکه‌های آب نیاز مبرم به راه اندازی اداره آب و فاضلاب دارد تا مشکلات چندین ساله آبرسانی این بخش مرتفع شود .
محمدعلی اکرمی افزود: بخشداری بهمن با همکاری شهرداری مهردشت تا قبل از احداث ساختمان اداره آب و فاضلاب ، مکان مناسب و مستقل این اداره را تامین و تحویل خواهند داد تا قبل از پایان سال جاری اداره آب و فاضلاب بخش بهمن با چارت مستقل راه اندازی و افتتاح شود .
  وی تاکید کرد: آب و فاضلاب شهرستان نسبت به ارائه درخواست زمین مورد نیاز خود در بخش بهمن اقدام نماید تا این بخشداری نسبت به تامین زمین احداث ساختمان اداره آب و فاضلاب بخش پیگیری نماید .