شناسه : 809757
اخبار ششمین روز از هفته سلامت

اخبار ششمین روز از هفته سلامت


افتتاح حوزه منتخب بسیج در بخش بهمن این حوزه منتخب مقاومت بسیج مجری برنامه های آموزش و ارتقا سلامت در بخش بهمن می باشد .
اخبار ششمین روز از هفته سلامت
دکتر حسن پور رئیس شبکه بهداشت و درمان ابرکوه در مراسم افتتاح این حوزه گفت : حوزه مقاومت بسیج حضرت امام خمینی(ره) بخش بهمن به عنوان حوزه منتخب اجرای طرح سلامت تعیین گردیده و با برخورداری از افراد آموزش دیده در کارگاههای متعدد در روستاها و مرکز بخش بهمن به ۱۴ هزار نفر از اهالی این بخش آموزش های بهداشتی به منظور ارتقا سطح سلامت جامعه را ارائه می نماید .
*یک صد قطعه عکس حوادث و بلایای طبیعی و غیر طبیعی در نمایشگاهی یک هفته ای در سالن اجتماعات بیمارستان خاتم الانبیا (ص) ابرکوه گشایش یافت .
*نمایشگاهی از اقلام خوراکی غیر بهداشتی کشف شده در واحدهای صنفی در شهرستان ابرکوه در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) ابرکوه گشایش یافت.
گفتنی است در سال ۸۷ افزون بر ۱۱ تن اقلام خوراکی غیرقابل مصرف در شهرستان ابرکوه کشف گردید که از آن جمله می توان به ۹ تن سیب زمینی فاسد اشاره کرد که قرار بود به طور رایگان بین مردم توزیع گردد که واحد بهداشت محیط ابرکوه از توزیع آن جلوگیری نمود .
*جمعی از مسئولین با حضور در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) ابرکوه با اهدا شاخه های گل ا ز بیماران بستری در این بیمارستنان عیادت نمودند.
*کلینیک هپاتیت و کلینیک دیابت با ۵ میلیون ریال هزینه و بکارگیری ۵ نیرو شامل پزشک متخصص داخلی – پزشک عمومی – پرستار و کارشناس مبارزه با بیماریها با هدف شناسائی و درمان بیماران و نیز پیشگیری از بیماری در سطح جامعه در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) ابرکوه افتتاح گردید .