شناسه : 809033
احمدي نژاد:سياستمداران استقبال پرشور مردم يزد از خادمان ملت را تحليل کنند

احمدي نژاد:سياستمداران استقبال پرشور مردم يزد از خادمان ملت را تحليل کنند


رييس‌جمهوري ،عظمت حضور و امواج گسترده انساني در اوج شادابي، نشاط و اميد و با فريادهاي بلند و چهره‌هاي خندان را نشانه هوشمندي و درايت مردم يزد برشمرد و تصريح کرد: فرهنگ اسلامي و انقلابي و صفات بارز مسلماني و ارزش‌هاي متعالي در عمق و دل و جان و زندگي مرم يزد موج مي‌زند.
احمدي نژاد:سياستمداران استقبال پرشور مردم يزد از خادمان ملت را تحليل کنند

 دکتر محمود احمدي‌نژاد در جلسه ويژه هيأت دولت در دور دوم سفر استاني به يزد گفت : "مردم يزد با حضوري تاريخي حرف دل و آرمان‌هاي خود را فرياد زدند و به گوش جهانيان رساندند".

وي ، اظهار داشت: تحليل‌گران و سياستمداران بايد حرکت پرشور و تاريخي و حضور همه آحاد و اقشار مردم يزد را در استقبال از خادمان ملت و دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌هاي انقلاب بررسي کنند.

رييس‌جمهوري با تأکيد بر اينکه "کسي قادر نيست حرکت مردم را در قالب کلمات و بيان ترسيم کند"، گفت:در سي و يکمين سال انقلاب اسلامي اين همه دل مشتاق، پاي ارزش‌هاي متعالي ايستاده‌اند و اين در حالي است که قدرت‌هاي مادي ، رو به افول و در آرزوي کمترين حمايت مردم هستند.

احمدي‌نژاد با قدرداني از همه قشرهاي مردم يزد بخصوص جوانان به عنوان صحنه گردان اصلي حماسه روز نخست سفر استاني، تأکيد کرد: خادمان ملت بزرگواري مردم يزد را فراموش نخواهند کرد و مسئوليت و خدمت‌رساني را از ياد نخواهند برد.

رييس‌جمهوري در بخش ديگري از سخنان خود، يزد را از کانون‌هاي اصلي جوشش فرهنگ و تمدن ايران زمين دانست و گفت: مردم يزد همواره و در طول تاريخ آرماني،‌ انساني و انقلابي زندگي و با سخت‌کوشي، استقامت، قناعت و دورانديشي و همدلي کوير را به گلستان تبديل کرده‌اند.

احمدي‌نژاد با بيان اينکه خيل سرداران و مجاهدان و شهيدان بي‌ادعا از حيثيت بشريت دفاع کرده‌اند، اظهار داشت: در دوران انقلاب نيز شهيد آيت‌الله صدوقي و آيت‌الله خاتمي مردم را تربيت کردند.