شناسه : 146889535

اجتماعی شدن سلامت به عنوان یک ضرورت


فرماندار شهرستان در دومین مجمع سلامت شهرستان ابرکوه تأمین و تجهیز بخش رادیولوژی و خریداری دستگاه سی تی اسکن برای بیمارستان و تکمیل مرکز درمانگاه شبانه روزی شهر مهردشت تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرارمی گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه؛ دومین مجمع سلامت شهرستان ابرکوه با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و امام جمعه، مسئولین و مدیران و نمایندگان تشکل های مردمی شهرستان به ریاست فرماندار تشکیل گردید.

کاظمی نسب در این جلسه با تبریک 15دیماه سالروز ورود پربرکت مقام معظم رهبری را به شهرستان ابرکوه با اشاره به رویکرد این مجمع به اجتماعی شدن سلامت به عنوان یک ضرورت نه یک انتخاب در جهت هماهنگی و هم افزایی،همه ی دست اندر کاران حوزه سلامت به مشارکت مردمی در این حوزه تأکید کرد.

وی اظهار امیدواری نمود، با پیگیری مسئولین و با مشارکت مردم وضعیت بهداشت و درمان شهرستان به بهترین شکل برسد.

محمد کاظمی نسب ضمن تقدیر از هیئات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، برفراهم نمودن زمینه برای مشارکت مردمی با برنامه ریزی و هماهنگی بین همه ی دستگاه ها تأکید نمود.

 مقام عالی دولت در شهرستان در خصوص راه اندازی فاز یک و برنامه ریزی برای فاز دو بیمارستان و همچنین تأمین و تجهیز کردن بخش رادیولوژی و خریداری دستگاه سی تی اسکن و تکمیل مرکز درمانگاه شبانه روزی شهر مهردشت توضیحاتی را ارائه نمود و مقرر گردید تا پایان سال جاری موارد ذکر شده مورد بهره برداری قرار گیرد.