شناسه : 611114
فرماندار:

ابركوه ظرفیت فراوانی برای حضور مسافراوان نوروزی و گردشگران دارد


فرماندار ابركوه گفت: این شهرستان ظرفیت و جاذبه های فراوانی برای حضور مسافران نوروزی وگردشگران دارد و باید از ظرفیتها و امكانات موجود برای استقبال از مسافران نوروزی استفاده كرد
فرماندار:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري، اسماعیل برزگرزاده در جسله ستاد تسهیلات نوروزی كه باحضور سایر اعضا درمحل فرمانداری تشكیل شد اظهار داشت : ابركوه بخاطر داشتن 450 اثر جاذبه تاریخی وطبیعی مسافران زیادی را درایام سال بویژه تعطیلات نوروزی جذب می كند .

وی گفت: با استفاده از تجربیات سالهای گذشته و رفع برخی نواقص باید زمینه را برای حضور بیشتر مسافران نوروزی فراهم نماییم.

فرماندار ابركوه ادامه داد: با تلاش و همكاری بیشتر ادارات از تمامی امكانات در حوزه های مختلف گردشگری و خدماتی در جهت رفاه حال مسافران و مهمانان نوروزی نمود.

وی جاذبه های تاریخی وطبیعی این شهرستان را شامل سرو چهار هزار و500ساله ، خانه آقازاده ، كوه گنبد عالی ، مسجد جامع و همچنین امامزاده احمد و محمود، شهیدان ، عباسعلی (ع)‌ بیان نمود كه برای بازدید گردشگران نوروزی مهیاست.

وی افزود: تهیه اقلام تبلیغاتی و توزیع بین مسافران، نصب بنر و تابلوهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی در مناطق گردشگری شهری و نظارت كامل بازرگانی و تعزیرات بر فروش و عرضه مواد غذایی در طول ایام تعطیلات نوروز را از دیگر برنامه های تدارك دیده شده برای رفاه حال مسافران وگردشگران نوروزی می باشد