دانلود

دستورالعمل اجرایی مواد 91 و 92 قانون خدمات کشوری

 

اینجا کلیک کنید

خرد و تلاش جمعی دو عامل مهم در مدیریت مشارکتی است که تصمیم گیری ها را دقیق تر و کارآمد تر خواهد کرد.

مدیرعامل آب منطقه ای استان یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه صبح امروز بیست و سومین جلسه شورای هماهنگی حفاظت از منابع آب و نهمین جلسه شورای هماهنگی دشت پایلوت ابرکوه با حضور دکتر جوادیان زاده مدیرعامل آب منطقه ای استان در محل فرمانداری تشکیل شد.

در این جلسه محامدی سرپرست فرمانداری ابرکوه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت اجرای مصوبات قبلی از تمامی اعضا شورای هماهنگی حفاظت که در طول جلسات گذشته با همکاری و تعامل مسائل مربوط به حفاظت از منابع سفره های زیر زمینی را پیگیری کردند تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه مهندس باقری رئیس اداره امور آب شهرستان نیز توضیحاتی در خصوص نتایج حاصل از خاموشی یک ماهه چاه های کشاورزی در سال گذشته ارائه نمود.

باقری اظهار داشت: پس از پایان دوره خاموشی در سال گذشته سطح آب زیر زمینی تا اردیبهشت ماه دچار افت نشد و نهایتا کاهش یک متری سالانه ی سطح آب زیر زمینی به 60 سانتی متر تا هم اکنون کاهش یافته است.

وی همچنین از ممنوعیت نصب آب شیرکن بر روی چاه های کشاورزی خبر داد و افزود:طبق بخشنامه ی جدید قانون به شدت با افرادی که نسبت به آب شیرین کن بر روی چاه های کشاورزی اقدام میکنند برخورد خواهد کرد.

جوادیان زاده مدیرعامل آب منطقه ای استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای هماهنگی حفاظت از منابع آب شهرستان ، عملکرد این شورا را در استان نمونه و برتر عنوان کرد و افزود : گزارش نتایج مثبت حاصل از اقدامات شورای حفاظت در ابرکوه در سطح کشور مورد تاکید و توجه قرار دارد.

وی از اهمیت و ضرورت استفاده از مدیریت مشارکتی در حوزه ی حفاظت از منابع آب زیرزمینی با توجه به تجربه های مثبت جهانی خبر داد و افزود: خرد و تلاش جمعی دو عامل مهم در مدیریت مشارکتی است که تصمیم گیری ها را دقیق تر و کارآمد تر خواهد کرد.

جوادیان زاده گفت: دخالت دادن بهره برداران و کشاورزان در سیاست های اتخاذی مدیریت منابع آب در دشت بحرانی ابرکوه می تواند هزینه ها را کاهش و نتایج را به مراتب بهتر و کارآمدتر کند.

لازم بذکر است دوره ی خاموشی چاه های کشاورزی امسال از اول دی ماه در دو دوره 22 و 23 روزه با فاصله ی زمانی دو هفته بین دو دوره اجرا خواهد شد.


يكشنبه 23 مرداد 1390

newsitem

چهارشنبه 2 شهريور 1390

newsitem

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی متعهد، مردمی و برخاسته از آرمان‌های ملت رشيد و مسلمان ايران است

newsitem

فرماندار ابركوه به مناسبت دوم ارديبهشت‌ماه سالروز تأسيس سپاه پاسدران انقلاب اسلامی پيامي به اين شرح صادر نمود

بسیجیان باحضورگسترده درانتخابات مایه یاس نا امیدی دشمنان خواهند شد

newsitem

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابركوه گفت : بسیجیان برای تحقق آرمانهای والای حضرت امام (ره) وشهدا با حضور گسترده خود درانتخابات مجلس ، مایه یاس نا امیدی دشمنان خواهند شد .

بیش از 700 نفر به عنوان عوامل اجرایی انتخابات ابركوه تعیین شدند

newsitem

فرماندار ابركوه گفت: بیش از 700 نفر به عنوان عوامل اجرایی در 43 شعبه اخذ رای ثابت و سیار حوزه انتخابیه این شهرستان تعیین شدند.

نمایش 1 - 5 از 19 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 4

 

 

 

امام حسين علیه السّلام فرمودند:

 

 

ان الناس عبید الدنیا و الدین لعق علی ألسنتهم یحوطونه ما درّت معائشهم فإذا محصّوآ بالبلاء قلّ الدیّانون


همانا مردمان بنده دنيايند و دين لقلقه زبان آنهاست و هر جا منافعشان [به وسيله دين ]بيشتر تأمين شود زبان مى چرخانند و چون به بلا آزموده شوند آنگاه دين داران اندكند.

 

(تحف العقول/ 245)

تماس با ما

آدرس:

بلوار امام علی (ع)جاده ابرکوه -شیراز، ابتدای جاده مریم آباد ، فرمانداری ابرکوه

 

شماره تماس:

32839001-11

 

پست الکترونیک:

Ro_farmandari@yahoo.com

 

كد پستي :

8931617763

 

ارتباط الکترونیکی مردم ودولت:تلفن 111

 

 

مسئول بازرسي و رسيدگي به شكايات فرمانداري:

محمدرضا حيدري پور- شماره تماس:03532839002