$theme_settings.getProperty("additional-metadata-fields")


معرفي

محمد كـاظمي نـسب

فرمـاندار ابـركوه

ملاقات عمومي با مردم

روزهاي يكشنبه هر هفته

ابركوه شهر نمونه ي گردشگري

يك دقيقه با جاذبه هاي گردشگري ابركوه در اينجا

دانلود

دستورالعمل اجرایی مواد 91 و 92 قانون خدمات کشوری

 

اینجا کلیک کنید

یکی از راههای اصلاح سبک زندگی اجتماعی شدن است

newsitem

معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی ابرکوه گفت : کانون سلامت در ابرکوه بسیار کار قشنگی بوده و بسیار فعال می باشد و نیاز است کانونهای سلامت علاوه بر شهرها ، در...

ساختمان ایست و بازرسی فراغه تامین اعتبار و احداث می گردد

newsitem

با حضور معاونت فنی مهندسی فرماندهی انتظامی استان یزد مسایل مربوط به ایست و بازرسی منطقه فراغه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

فراهم بودن زیرساخت های لازم برای تاسیس صنایع تبدیلی

newsitem

فرماندار ابرکوه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به فراهم بودن زیرساخت‌های لازم در نواحی و شهرک صنعتی شهرستان تاکید کرد: مجموعه فرمانداری برای فعالیت سرمایه‌گذاران آماده همکاری با فعالان این بخش است.

نهادینه شدن فرهنگ گفتگو بین تشکل‌های سیاسی در منشور گفتگوی سیاسی دنبال می شود

newsitem

فرماندار ابرکوه در نشست با نمایندگان تشکل‌های سیاسی شهرستان ، این نشست را مقدمه ای بر تعمیق فرهنگ گفتگو بین جریانات سیاسی دانست .

نیروهای بومی در کارخانجات جذب و به کاریری شوند

newsitem

اعضای شورای شهرستان در جلسه این شورا با فرماندار ابرکوه ، جذب و به کارگیری حداکثری نیروهای بومی در کارخانجات را خواستار شدند .

مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولان

newsitem

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولان ، مراسم جشنی با حضور معاون فرماندار در آموزشگاه ایثار ابرکوه برگزار شد .

اجرای عملیات بیولوژیک بذرپاشی آنغوزه شیرین در حوزه آبخیز علی آباد بخش بهمن

newsitem

با حضور بخشدار بهمن عملیات بیولوژیک بذرپاشی آنغوزه شیرین در حوزه آبخیز علی آباد بخش بهمن اجرا گردید .

حمایت همه جانبه مدیریت جهاد کشاورزی از متقاضیان احداث گلخانه

newsitem

مدیر شهرکهای گلخانه ای استان با حضور در جلسه احداث مجتمع گلخانه ای بخش بهمن گفت : از طرف شهرکهای کشاورزی ، حمایت های بسیار خوبی جهت واگذاری و احداث گلخانه به عمل خواهد آمد .

نهادینه شدن فرهنگ گفتگو بین تشکل‌های سیاسی در منشور گفتگوی سیاسی دنبال می شود

newsitem

فرماندار ابرکوه در نشست با نمایندگان تشکل‌های سیاسی استان و شهرستان ، این نشست را مقدمه ای بر تعمیق فرهنگ گفتگو بین جریانات سیاسی دانست .

شهرستان ابرکوه با توجه به موقعیت خوب جغرافیایی از جمله شهرستانهایی است که با سابقه تاریخی اش همیشه مورد توجه مسئولین استان می باشد

newsitem

مدیر کل راه و شهرسازی استان در نشست با فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهرابرکوه ومهردشت، گفت : شهرستان ابرکوه با توجه به موقعیت خوب جغرافیایی و نقشی که در نزدیک نمودن 2 فرهنگ استان های فارس و یزد...

نمایش 11 - 20 از 893 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 90

نمایشگر دسته ای مطالب

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

نمایشگر دسته ای مطالب

پروژه هاي نيمه تمام استان به بخش خصوصي واگذار مي شود

newsitem

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري يزد بر ايجاد جذابيت و تسهيل در سرمايه گذاري توسط دستگاه هاي اجرايي تاكيد و از 173 پروژه ارزيابي شده و آماده واگذاري به بخش خصوصي در استان خبر داد.

برنامه های‌ توسعه ای استانها مطابق با اصول پدافند غیرعامل باشد

newsitem

معاون سازمان پدافند غیرعامل در شورای پدافند غیرعامل استان یزد ضمن تاکید بر تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل در استانها، گفت: ضروری است برنامه های توسعه ‌ای استانها مطابق با اصول پدافند غیرعامل باشد.

ضرورت مشارکت دهی مردم در حوزه بهداشت و سلامت

newsitem

سرپرست استانداری یزد در دومین مجمع سلامت شهرستان اردکان بر ضرورت اجتماعی کردن سلامت و مشارکت دهی مردم در حوزه بهداشت و سلامت با به خدمت گرفتن همه ظرفیت‌ها تاکید کرد.

فناوري اطلاعات ضامن بقا و تداوم فعاليت هاي اثربخش در سازمان است

newsitem

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري يزد ارتباطات و فناوري اطلاعات را ضامن بقا و تداوم فعاليت هاي اثربخش در سازمان دانست و بر گسترش فعاليت هاي استان در مسير تحقق دولت الكترونيك تاكيد...

برگزاری مراسم ختم پدر شهید ساعتیان

newsitem

با حضور نماینده ولی فقیه در استان و سرپرست استانداری یزد مراسم ختم "زنده یاد حاج محمدحسین ساعتیان" پدر "‌شهید محمود ساعتیان" در مسجد روضه محمدیه برگزار شد.

استان یزد، استان برتر در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی

newsitem

مشاور معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و مدیر اجرائی ستاد مرکزی اربعین حسینی با تقدیر از مدیریت ارشد استان و ستاد اربعین حسینی، گفت: استان یزد، استان برتر در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی معرفی...

انجام اقدامات پدافندی و زیرساختی برای ارائه بهترین خدمات به زائران اربعین حسینی

newsitem

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد و دبیر ستاد اربعین حسینی استان گفت: در سال جاری اقدامات پدافندی، امنیتی و زیرساختی بسیار خوبی در ستاد اربعین استان برای ارائه بهترین خدمات به زائران اربعین حسینی...

راهپیمایی اربعین حسینی بزرگ ترین ظرفیت برای مصون سازی کشور است

newsitem

معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور ضمن تقدیر از فعالیت های اداره کل پدافند غیرعامل استانداری و ستاد اربعین حسینی استان یزد، گفت: هدف پدافند غیرعامل مصون سازی کشور و بزرگ ترین ظرفیت برای تحقق این مهم،...

تشکل‌های مردم نهاد، جايگاه ويژه اي در تغییر نگاه جامعه به آسیب‌دیدگان اجتماعي دارند

newsitem

فخرالسادات خامسی‌هامانه در كارگروه تشکل‌های اجتماعی حوزه اعتیاد، وظیفۀ خطیر این افراد را تغییر نگاه جامعه به اقشار آسیب‌دیده بیان کرد.

اربعین ‌حسینی به آیین راهبردی در کشور تبدیل شده است

newsitem

سرپرست استانداری یزد با بیان اینکه استان یزد با افزایش ۲۶ درصدی نسبت به سال گذشته از استان های برتر در زمینه اعزام زائران به عتبات عالیات در اربعین حسینی بوده، گفت: اربعین امروز با رهنمودها و تدابیر...

آب و هوا


 

امام حسين علیه السّلام فرمودند:

 

 

ان الناس عبید الدنیا و الدین لعق علی ألسنتهم یحوطونه ما درّت معائشهم فإذا محصّوآ بالبلاء قلّ الدیّانون


همانا مردمان بنده دنيايند و دين لقلقه زبان آنهاست و هر جا منافعشان [به وسيله دين ]بيشتر تأمين شود زبان مى چرخانند و چون به بلا آزموده شوند آنگاه دين داران اندكند.

 

(تحف العقول/ 245)

تماس با ما