دانلود

دستورالعمل اجرایی مواد 91 و 92 قانون خدمات کشوری

 

اینجا کلیک کنید

« بازگشت

بمناسبت هفته دولت شورای اداری درمحل فرمانداری ابرکوه برگزار گردید


بمناسبت هفته دولت جلسه شورای اداری درمحل فرمانداری ابرکوه برگزار گردید

فرماندار ابرکوه خدمات دولت در روستاها نقش تاثیر گذاری در بازگشت و مهاجرت معکوس روستاییان داشته و شاهد ماندگاری بیشتر آنها در روستا شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه " محمد کاظمی نسب  در نشست شورای اداری ابرکوه با گرامیداشت یاد خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت اظهارداشت : اجرای ۶۰ پروژه عمرانی در روستاهای بخش بهمن با ۳۵ میلیارد ریال بودجه و  ۱۵پروژه عمرانی در روستاهای با ۱۶ میلیارد ریال بودجه از خدمات دولت در سال جاری است.

وی همچنین با اشاره به چهلمین سالگرد انقلاب افزود: برغم همه توطئه های دشمنان و استکبار جهانی در تحریم ها ، راه انداختن جنگ  نظامی ، اقتصادی و ترروها و دیگر شیطنت ها ، اما ملت ایران به کوری چشم دشمنان جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را با شکوه تر از سال های قبل برگزار خواهند کرد.

کاظمی نسب ادامه داد: دشمن خیلی تلاش دارد برای ناامن جلوه دادن انقلاب ، اما به همت و حضور همیشگی مردم در صحنه های انقلاب توطئه های شوم دشمنان را نقش برآب خواهند کرد و نخواهند گذاشت ، انقلاب دست نا اهلان بیافتد.

فرماندار ابرکوه با اشاره به مشکلات اقتصادی تصریح کرد: مجموعه کارگزاران دولت نیز با همراهی مردم جشن پیروزی انقلاب را با شکوهتر از سالهای گذشته برگزار خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل جانفشانی هزاران خون پاک شهدا است افزود: به فضل خداوند متعال مردم مشکلات را پشت سر خواهند گذاشت.

کاظمی نسب با اشاره به اینکه اگر ترامپ  بخواهد تحریم را اعمال کند که با اوضاع بحرانی که در کشورش ایجاد شده نمی تواند، افزود: ذخایر ارزی کشور ما به حدی است که می تواند از تبعات و مشکلات اقتصادی با درایت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب و تدبیر دولت عبور کند.

فرماندار ابرکوه با اشاره به اجماعی که درسال ۱۳۹۱ علیه ایران بوده است ادامه داد: امروز با وجودی که اتحادیه اورپا جدا شده است ، آن اجماع علیه ایران نیست.

کاظمی نسب تصریح کرد: مردم ما با تجاربی که در ۴۰سال گذشته داشتند ، انقلاب اسلامی با درایت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب همچنان در دنیا با اقتدار است .

وی همچنین با بیان اینکه مردم ما صاحبان اصلی انقلاب هستند اضافه کرد:باید همچنان از مردم تکریم کنیم و موضوع  تکریم ارباب رجوع موضوع روز است و کهنه شدنی نیست .

کاظمی نسب گفت: دولت به مردم خدمات ارایه می کند و اگر این خدمات با برخورد خوب مسئولان با مردم انجام شود می تواند این خدمات را بالا ببرد.

 

وی خاطرنشان کرد: رعایت و حرمت ارباب رجوع از وظایف اصلی مسئولان است و من این موضوع را به جد پیگیر هستم.

فرماندار ابرکوه بابیان اینکه مردم نا کارآمدی مسئولان را پای نظام می گذارند تصریح کرد: قانون برای تکریم و رفاه حال مردم توجه کرده است و لذا مسئولان باید به رعایت قوانین و مقررات توجه داشته باشند.

کاظمی نسب  اظهار داشت :به مناسبت هفته دولت ۲۹ پروژه عمرانی در حوزه  کشاورزی ، دام  و عمران روستایی که  با ۲۲۰ میلیارد ریال بودجه دولتی و مشارکت بخش خصوصی سرمایه گذاری و هزینه شده است  آماده بهره برداری  است.

فرماندار و رئیس شورای اشتغال ابرکوه با اشاره به اینکه اشتغال یکی از دغدغه دولت تدبیر و امید، است ، تصریح کرد: از دیماه ۱۳۹۶ تاکنون ۵۲۹ طرح اشتغال روستایی و عشایری با پرداخت ۸۸۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال وام و با اشتغال یکهزار و ۵۹ نفر در کار گروه اشتغال شهرستان بررسی و مصوب شده ا ست که با اجرای آن زمینه هزار و ۵۰نفر اشتغال را درحوزه کشاورزی ، صنایع وگردشگری ایجاد خواهد کرد.

این مسئول یادآور شد :  در سال  گذشته با پرداخت ۱۴۰ میلیارد ریال وام اشتغال برای سرمایه گذاری در ۸۳ طرح خود اشتغالی زمینه اشتغال ۲۱۰ نفر فراهم شده است .

دراین نشست برخی از مسئولان ادارات و نهادهای ابرکوه به ارائه برخی از گزارشات و فعالیت های انجام شده در حوزه کاری خود پرداختند.


  • اخبار فرمانداري

 

 

 

امام حسين علیه السّلام فرمودند:

 

 

ان الناس عبید الدنیا و الدین لعق علی ألسنتهم یحوطونه ما درّت معائشهم فإذا محصّوآ بالبلاء قلّ الدیّانون


همانا مردمان بنده دنيايند و دين لقلقه زبان آنهاست و هر جا منافعشان [به وسيله دين ]بيشتر تأمين شود زبان مى چرخانند و چون به بلا آزموده شوند آنگاه دين داران اندكند.

 

(تحف العقول/ 245)

تماس با ما

آدرس:

بلوار امام علی (ع)جاده ابرکوه -شیراز، ابتدای جاده مریم آباد ، فرمانداری ابرکوه

 

شماره تماس:

32839001-11

 

پست الکترونیک:

Ro_farmandari@yahoo.com

 

كد پستي :

8931617763

 

ارتباط الکترونیکی مردم ودولت:تلفن 111

 

 

مسئول بازرسي و رسيدگي به شكايات فرمانداري:

محمدرضا حيدري پور- شماره تماس:03532839002