دانلود

دستورالعمل اجرایی مواد 91 و 92 قانون خدمات کشوری

 

اینجا کلیک کنید

« بازگشت

مردم برای خرید کالای ایرانی، عزم خود را جزم کنند


مردم برای خرید کالای ایرانی، عزم خود را جزم کنند

محمد کاظمی نسب با اشاره به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی گفت: مردم برای خرید کالاهای ایرانی، عزم جدی داشته باشند.

مردم برای خرید کالای ایرانی، عزم خود را جزم کنند

فرماندارابرکوه ، روز شنبه در نشست بررسی خدمات ارائه شده به مسافران نوروزی افزود: در تحقق شعار امسال دستگاههای دولتی باید با برنامه ریزی دقیق و کارشناسی به ارائه خدمات با کیفیت به مردم تلاش کنند .

وی بابیان اینکه یکی از راهکارهای تحقق حمایت از خرید کالای ایرانی مبارزه جدی تر با قاچاق کالاست که باید در دستور کارمسئولان باشد اظهارکرد: مسئولان برای اجرایی شدن این مهم که در اشتغال و تولید نقش به سزایی دارد همت مضاعف داشته باشند.

وی  اضافه کرد: مسئولان با شناسایی راهکارهای موثر در حوزه کاری خود به لحاظ ظرفیت های این شهرستان ، درمسیر تحقق شعار امسال که حمایت از کالای ایرانی است حرکت کنند.

کاظمی نسب با اشاره به نامگذاری هرسال توسط مقام معظم رهبری که بیشتر با موضوعات اقتصادی همراه بوده تصریح کرد: این موضوع نشان از دغدغه مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادی است که به عنوان سیاست های کلان مطرح می کنند.

نماینده عالی دولت در ابرکوه همچنین به خدمات ارایه شده ستاد سفر به مسافران نوروزی و گردشگران در ایام تعطیلات نوروزی اشاره و یادآورشد: تلاش همه دستگاههای اجرایی اعم از بخشداران مرکزی ، بهمن و شهرداران ابرکوه ، مهردشت و ادارات آموزش وپرورش ، بهداشت و درمان و دیگر اعضای ستاد خدمات سفر در خدمت به مسافران بسیار مطلوب بود.

کاظمی نسب یادآورشد : درایام تعطیلات نوروزی، 94 هزار و 227 مسافر داخلی و گردشگر خارجی از جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهرستان دیدن کردند که رقم یاد شده نسبت به سال قبل10درصد رشد داشته است.

وی افزود: درخت سرو 4500 ساله ، خانه آقازاده ، موزه مردم شناسی و بافت تاریخی ابرکوه ، مسجد بیرون منزلگاه امام رضا (ع) و مسجد جامع ابرکوه بیشترین بازدید کننده را داشته است .

این مسئول بابیان اینکه در این مدت گردشگران خارجی از خانه آقازاده و برخی آثار تاریخی ابرکوه بازدید کردند ادامه داد: 422 گردشگر خارجی از درخت سرو 4500ساله و 180گردشگر خارجی از خانه آقازاده ابرکوه دیدن کردند .

در این نشست هر یک اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان ابرکوه ، گزارشی از فعالیت های حوزه کاری خود برای رفاه حال مسافران نوروزی و گردشگران ارائه کردند.


يكشنبه 23 مرداد 1390

newsitem

چهارشنبه 2 شهريور 1390

newsitem

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی متعهد، مردمی و برخاسته از آرمان‌های ملت رشيد و مسلمان ايران است

newsitem

فرماندار ابركوه به مناسبت دوم ارديبهشت‌ماه سالروز تأسيس سپاه پاسدران انقلاب اسلامی پيامي به اين شرح صادر نمود

بسیجیان باحضورگسترده درانتخابات مایه یاس نا امیدی دشمنان خواهند شد

newsitem

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابركوه گفت : بسیجیان برای تحقق آرمانهای والای حضرت امام (ره) وشهدا با حضور گسترده خود درانتخابات مجلس ، مایه یاس نا امیدی دشمنان خواهند شد .

بیش از 700 نفر به عنوان عوامل اجرایی انتخابات ابركوه تعیین شدند

newsitem

فرماندار ابركوه گفت: بیش از 700 نفر به عنوان عوامل اجرایی در 43 شعبه اخذ رای ثابت و سیار حوزه انتخابیه این شهرستان تعیین شدند.

نمایش 1 - 5 از 19 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 4

 

 

 

امام حسين علیه السّلام فرمودند:

 

 

ان الناس عبید الدنیا و الدین لعق علی ألسنتهم یحوطونه ما درّت معائشهم فإذا محصّوآ بالبلاء قلّ الدیّانون


همانا مردمان بنده دنيايند و دين لقلقه زبان آنهاست و هر جا منافعشان [به وسيله دين ]بيشتر تأمين شود زبان مى چرخانند و چون به بلا آزموده شوند آنگاه دين داران اندكند.

 

(تحف العقول/ 245)

تماس با ما

آدرس:

بلوار امام علی (ع)جاده ابرکوه -شیراز، ابتدای جاده مریم آباد ، فرمانداری ابرکوه

 

شماره تماس:

32839001-11

 

پست الکترونیک:

Ro_farmandari@yahoo.com

 

كد پستي :

8931617763

 

ارتباط الکترونیکی مردم ودولت:تلفن 111

 

 

مسئول بازرسي و رسيدگي به شكايات فرمانداري:

محمدرضا حيدري پور- شماره تماس:03532839002