دانلود

دستورالعمل اجرایی مواد 91 و 92 قانون خدمات کشوری

 

اینجا کلیک کنید

« بازگشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه، محمد کاظمی‌نسب ضمن ضرورت تلاش‌ نهادهای این شهرستان برای آگاه‌سازی اقشار مختلف جامعه با پدیده مواد مخدر و آسیب‌های برآمده از آن ، گفت: سمن‌ها می‌توانند در زمینه پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر بسیار تأثیرگذار باشند که اداره ورزش و جوانان می‌تواند در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری  ابرکوه، محمد کاظمی‌نسب ضمن ضرورت تلاش‌ نهادهای این شهرستان برای آگاه‌سازی اقشار مختلف جامعه با پدیده مواد مخدر و آسیب‌های برآمده از آن ، گفت: سمن‌ها می‌توانند در زمینه پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر بسیار تأثیرگذار باشند که اداره ورزش و جوانان می‌تواند در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد.

فرماندار ابرکوه افزود : آموزش مهارت‌های زندگی در مدارس و برگزاری کلاس‌های آموزشی برای افراد در سطوح مختلف جامعه اقدامات بسیار ارزشمندی است که توصیه می‌شود از سوی آموزش‌وپرورش، بهزیستی و نهادهای مربوطه با کیفیت بیشتر برگزار و استمرار یابد.

وی  همچنین ضمن تأکید بر آموزش‌های غیررسمی، گفت: مسئولین هیئت‌های مذهبی، ائمه جماعات در مساجد و در هر کجایی که گروهی از مردم تجمع دارند، بهترین فرصت برای آموزش پیرامون مواد مخدر و آشنایی با آسیب‌های آن است.

وی تصریح کرد: آموزش‌وپرورش و ستاد اوقات فراغت نیز باید برای ایام تابستان و پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان برنامه‌ریزی‌های منسجم و متنوعی داشته باشند تا این قشر از جامعه با گرایش به سمت فعالیت‌ها و سرگرمی‌های مثبت، تمایل و گرایشی برای رفتن به سمت انواع مواد مخدر نداشته باشند.

این مقام مسئول همچنین بحث تعیین تکلیف خانه‌های فرسوده در بافت قدیمی شهر را که محلی برای تجمع معتادان و ارتکاب جرائم متعدد تبدیل شده است، به شورای تأمین موکول کرد تا تصمیم نهایی و عملیاتی در این شورا گرفته شود.

فرماندار شهرستان ابرکوه در رابطه با مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تأکید کرد: در سال 97 با توجه به نام‌گذاری شعار سال به حمایت از کالای ایرانی، تحرکات بسیاری از سوی ارگان‌های رسمی، دولتی و حکومتی شکل گرفته است.

کاظمی‌نسب در پایان اظهار داشت: در ابرکوه سالانه 45 نوع کالا و محصول صنعتی، معدنی، صنایع‌دستی، مواد غذایی و ... تولید می‌شود که بخشی از آن مانند کاشی، سرامیک و صنایع‌دستی صادر می‌شود. در این حوزه اگر محصولات تولیدی توسط مردم همین شهرستان مورد استفاده قرار گیرد، گام مهمی در تحقق شعار سال برداشته خواهد شد.


يكشنبه 23 مرداد 1390

newsitem

چهارشنبه 2 شهريور 1390

newsitem

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی متعهد، مردمی و برخاسته از آرمان‌های ملت رشيد و مسلمان ايران است

newsitem

فرماندار ابركوه به مناسبت دوم ارديبهشت‌ماه سالروز تأسيس سپاه پاسدران انقلاب اسلامی پيامي به اين شرح صادر نمود

بسیجیان باحضورگسترده درانتخابات مایه یاس نا امیدی دشمنان خواهند شد

newsitem

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابركوه گفت : بسیجیان برای تحقق آرمانهای والای حضرت امام (ره) وشهدا با حضور گسترده خود درانتخابات مجلس ، مایه یاس نا امیدی دشمنان خواهند شد .

بیش از 700 نفر به عنوان عوامل اجرایی انتخابات ابركوه تعیین شدند

newsitem

فرماندار ابركوه گفت: بیش از 700 نفر به عنوان عوامل اجرایی در 43 شعبه اخذ رای ثابت و سیار حوزه انتخابیه این شهرستان تعیین شدند.

نمایش 1 - 5 از 19 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 4

 

 

 

امام حسين علیه السّلام فرمودند:

 

 

ان الناس عبید الدنیا و الدین لعق علی ألسنتهم یحوطونه ما درّت معائشهم فإذا محصّوآ بالبلاء قلّ الدیّانون


همانا مردمان بنده دنيايند و دين لقلقه زبان آنهاست و هر جا منافعشان [به وسيله دين ]بيشتر تأمين شود زبان مى چرخانند و چون به بلا آزموده شوند آنگاه دين داران اندكند.

 

(تحف العقول/ 245)

تماس با ما

آدرس:

بلوار امام علی (ع)جاده ابرکوه -شیراز، ابتدای جاده مریم آباد ، فرمانداری ابرکوه

 

شماره تماس:

32839001-11

 

پست الکترونیک:

Ro_farmandari@yahoo.com

 

كد پستي :

8931617763

 

ارتباط الکترونیکی مردم ودولت:تلفن 111

 

 

مسئول بازرسي و رسيدگي به شكايات فرمانداري:

محمدرضا حيدري پور- شماره تماس:03532839002