« بازگشت

محمد كاظمي نسب در پيامي فرا رسيدن سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و تولد بزرگ مرد تاريخ، حضرت امام خميني (ره) را تبريك و شاد باش عرض نمود.

شناسه : 109008268

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ابركوه محمد كاظمي نسب  در پيامي فرا رسيدن سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و تولد بزرگ مرد تاريخ، حضرت امام خميني (ره) را تبريك و شاد باش عرض نمود.
متن پيام فرماندار به شرح ذيل مي باشد:
بسم ا...الرحمن الرحيم
سالروز ولادت با سعادت دختر نبوت، همسر ولایت، مادر امامت، شیر زن عرصه مقاومت، بانوی دوعالم حضرت ام ابیها فاطمه زهرا (س) كه به عنوان روز زن نامگذاري شده است نقطه عطفي در احياي فرهنگ فاطمي مي باشد. روز ميلاد دخت گرانقدر رسول خدا(ص) که تمام ارزشهاى متعالى در وجود ملكوتي اش جلوه گر است به عنوان روز زن، افتخاري بزرگ براي بانوان به شمار مي آيد تا با الگوگیری از شخصيت والا و الهي حضرت فاطمه زهرا(س) در تكامل و ارتقاي شخصيت خود اقدام نمايند. حضور زنان با ایمان و متعهد این مرز و بوم در عرصه های مختلف کار و تلاش با تأسی از الگو و روش حضرت فاطمه زهرا(س) و با اتکال بر خصایصی همچون رعایت عفاف و پاکی ، سخت کوشی ، قناعت و نجابت زمینه های ارتقاء مادی و معنوی جامعه را فراهم خواهند ساخت.براستی حضرت زهرای مرضیه(س) نه تنها برای زنان، بلکه الگویی برای تمامی انسانها و مروّج شهامت، شجاعت، حق آوری، حق مداری و دفاع از حقانیت بودند.
اينجانب با تبریک و تهنیت به مناسبت ولادت دخت گرامی رسول مکرم اسلام(ص) و تولد زرّیه ایشان حضرت امام خمینی(ره) به مقام معظم رهبری (مد ظلله العالی )و ملت شریف ایران و همچنین با پاسداشت روز ارجمند زن، از خداوند منان برای تمامی خواهران و مادران ایران اسلامی بویژه بانوان شهرستان ابركوه توفیقات روز افزون در عرصه کار و تلاش و پرورش نسل‌هایی توانمند و فرهیخته مسألت دارم.
محمد كاظمي نسب
فرماندار شهرستان ابركوه
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.