همه تلاش کنند فرهنگ صیانت از منابع طبیعی را در جامعه ترویج و گسترش دهند

newsitem

با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، اجرای طرح ملی جنگلانه مراتع شهرستان ابرکوه درمرتع زمستانه آب مک بخش بهمن انجام شد .

ظرفیت ها و توانمندی های ابرکوه آماده جذب سرمایه گذاری خارجی است

newsitem

فرماندار ابرکوه در نشست با سرمایه گذاران خارجی از کشور چین گفت : از کلیه ظرفیتهای موجود جهت تسریع در اجرای طرحهای اقتصادی و صنعتی بهره خواهیم برد .

با راه اندازی پلیس راه ابرکوه - شیراز منطقه با 4 تیم کنترل می شود

newsitem

رئیس پلیس راه یزد – شیراز در جلسه هماهنگی راه اندازی پلیس راه موقت ابرکوه – شیراز گفت : با توجه به اینکه در حال حاضر این منطقه فقط با یک تیم کنترل می شود ، با راه اندازی این پلیس راه ، منطقه با 4 تیم...

از گسترش و رشد خشونت خانگی به ویژه خشونت علیه زنان و کودکان پیشگیری شود

newsitem

معاون فرمانداردر جلسه پیشگیری از خشونت خانگی گفت :هدف از برگزاری این جلسه پیشگیری از گسترش و رشد خشونت خانگی به ویژه خشونت علیه زنان و کودکان در ابعاد مختلف است.

ورزش بخش بهمن از پتانسیل ها و ظرفیتهای بسیار خوبی خصوصا در ورزش تکواندو برخوردار است

newsitem

بخشدار بهمن در نشستی با مسئول ورزش و جوانان گفت : ورزش بخش بهمن از پتانسیل ها و ظرفیتهای بسیار خوبی خصوصا در ورزش تکواندو برخوردار است و حمایت از این رشته لازم و ضروری است .

امیدوارم با همکاری و مشارکت خانواده ها همواره شاهد نشاط اجتماعی باشیم

newsitem

معاون سیاسی فرماندار اظهار امیدواری کرد تا با همکاری و مشارکت خانواده ها همواره شاهد برگزاری برنامه هایی در حوزه های ورزشی و فرهنگی که اوقات نوجوانان و جوانان را پر میکند و در نشاط اجتماعی موثر است...

باید زمینه حضور دانشجو در تمام عرصه ها را فراهم نمود

newsitem

فرماندار ابرکوه ضمن تبریک 16 آذر روز دانشجو به شورای آموزش عالی ، گفت : دانشجویان را نباید محدود کرد و باید زمینه حضور دانشجو در تمام عرصه ها را فراهم نمود .

تعریض و دوبانده شدن جاده ابرکوه-مهردشت آغاز به کار شود

newsitem

معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری در نشست با فرماندار ابرکوه ، تسریع در اجرای پروژه های شهرستان ابرکوه علی الخصوص تعریض و دوبانده شدن جاده ابرکوه-مهردشت را خواستار شد .

ضرورت بر حفظ نظام یک اصل غیر قابل خدشه است

newsitem

امام جمعه ابرکوه در جلسه هماهنگی سیاستگزاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب که در دفتر فرماندار برگزار شد گفت : آنچه که برای همه ما ضرورت پیگیری دارد و تاکید به این نکته است ک ضرورت بر حفظ نظام...

یکی از راههای اصلاح سبک زندگی اجتماعی شدن است

newsitem

معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی ابرکوه گفت : کانون سلامت در ابرکوه بسیار کار قشنگی بوده و بسیار فعال می باشد و نیاز است کانونهای سلامت علاوه بر شهرها ، در...

نمایش 1 - 10 از 11 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 2